Akademii Kompetencji 2022

Od 21 kwietnia 2022 r. Akademickie Biuro Karier Zawodowych Uniwersytetu Łódzkiego rozpoczęło rekrutację uczestników do kolejnej edycji Akademii Kompetencji.

plakat akademia kompetencjiTo cykl bezpłatnych warsztatów prowadzony przez praktyków biznesu, profesjonalistów oraz firmy szkoleniowe. Po raz kolejny wspieramy studentów i absolwentów w zdobywaniu kompetencji poszukiwanych na rynku pracy. Tegoroczna edycja odbędzie się w terminie 9-20 maja 2022 i będzie miała formę hybrydową. Część warsztatów i szkoleń będzie realizowana stacjonarnie, część odbędzie się online.

Akademia Kompetencji to wydarzenie niezmiennie cieszące się dużym zainteresowaniem pracodawców, studentów i absolwentów. Niewątpliwie przyczynia się do podniesienia prestiżu Uniwersytetu Łódzkiego jako instytucji przyjaznej młodym ludziom oraz pracodawcom.

Rekrutacja prowadzona jest w II turach:

1. Tura (od 21 kwietnia) - studenci i studentki Uniwersytetu Łódzkiego

2. Tura (od 28 kwietnia) - studenci i studentki oraz absolwenci i absolwentki UŁ (uwaga: w tym absolwenci i absolwentki studiów licencjackich, kontynuujący naukę na studiach magisterskich).

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dla uczestników dostępne są na naszej stronie internetowej: https://biurokarier.uni.lodz.pl/akademia-kompetencji-2022/#student

Osobami do kontaktu są Pan Jędrzej Szynkowski oraz Pani Joanna Stompel. Studenci mogą się kontaktować w sprawie wydarzenia za pośrednictwem maila: szkolenia.bk@uni.lodz.pl lub telefonicznie pod numerem 42 665 53 94