Sondażokracja: o kuchni badań wyborczych w Polsce

sondażokracja plakatSzanowni Państwo,
W imieniu studentów zrzeszonych w studencko-doktoranckim Kole Naukowym Politologów POLITIKON chciałbym serdecznie zaprosić Państwa do udziału w debacie poświęconej zagadnieniu sondaży wyborczych w Polsce. Gościem specjalnym będzie p. Michał Kowalczyk, dyrektor do spraw badań w Instytucie Badań Rynkowych i Społecznych IBRIS, który opowie m.in o "kuchni" badań wyborczych w Polsce i wpływie sondaży na zachowania wyborcze Polaków. W debacie, w charakterze dyskutantów, wezmą udział również pracownicy naszego wydziału: p. dr Michał Pierzgalski oraz p. dr Maciej Onasz.

Debata odbędzie się w dniu 8 marca 2022 r. o g. 13:00 w sali Rady Wydziału w budynku przy ulicy Składowej 43. W imieniu własnym oraz studentów KNP POLITIKON serdecznie Państwa zapraszam na to ciekawe wydarzenie!