(webinar) Design Thinking jako kreatywna metoda dydaktyczna

Zastosowanie metody Design Thinking, dość popularnej w innowacyjnych organizacjach, może znacząco wzbogaić wykorzystanie metody projektowej na zajęciach. Może także działać motywująco na Studentów, którzy chcą zobaczyć cel i przydatność zarówno projektów badawczych, lokalnych, jak i technicznych. Ze względu na zespołowy charakter metody może być to rozwiązanie zarówno dla Studentów, którzy lubią pracę w grupie, jak i tych, których warto do tego dopiero przekonać. W trakcie webinaru porozmawiamy o istocie metody, możliwości jej dostosowania do zajęć na uczelni, organizacji poszczególnych kroków zarówno w sali zajęciowej, jak i poza nią, a także zakresie zadań zarówno Studentów, jak i Nauczyciela Akademickiego. Zastanowimy się również nad tym, jakie materiały dydaktyczne warto przygotować dla Studentów i w jaki sposób wspierać ich przy możliwych wyzwaniach.

Szkolenie organizowane przez Zespół Doskonałości Dydaktycznej z Centrum Rekrutacji i Doskonałości Dydaktycznej

Forma szkolenia

online - MS Teams